Dantų implantai ir Implantacija

Dantų implantai ir dantų protezavimas yra alternatyvios dantų atstatymo priemonės. Kartu tai ir vienas iš pažangiausių dantų gydymo būdų pasaulyje.

Tyrimų duomenimis apie 97% dantų implantų prigyja ir sėkmingai tarnauja. Dvi pagrindinės priežastys nulemiančios dantų implantavimo operacijos sėkmę yra kokybiškai atlikta chirurginė operacija ir nuolatinė dantų implantų priežiūra. Šią procedūrą garantuoja aukšta mūsų klinikos gydytojų odontologų kvalifikacija ir bendradarbiavimas su pacientu.

Mūsų stomatologijos klinikoje naudojami dantų implantai yra gaminami iš ypač kokybiškos ir tvirtos aloplastinės medžiagos ir yra skirti pakeisti trūkstamo danties šaknį. Dažniausiai naudojami sraigtinės formos dantų implantai iš titano lydinio ir antkauliniai implantai, liejami iš kobalto ir chromo lydinio.

Dantų implantai padeda atstatyti tiek vieno danties, tiek ir viso dantų lanko defektus. Dantų implantai ypač rekomenduojami tais atvejais, kuomet netenkama vieno danties, o šalia esantys dantys yra visiškai sveiki ar mažai pažeisti.

Ištraukus dantį, alveolinė kaulo dalis nebetenka savo funkcijos ir palaipsniui atrofuojasi, pradeda tirpti žandikaulio kaulas, o šalia esantys dantys pradeda slinkti į defekto pusę. Įsukus dantų implantą, ši funkcija yra sugrąžinama. Dantų implantai taip pat gali pakeisti išimamus protezus. Su kaulu suaugę dantų implantai tampa tvirtu pagrindu prie jų fiksuojamiems protezams.

Pacientui kreipiantis pas gydytoją odontologą, prieš pradedant dantų implantavimą, mūsų stomatologijos klinikoje yra atliekami visi reikiami tyrimai, taip pat ypač akcentuojama burnos higienos svarba. Mūsų klinikoje dirbantys dantų implantacijos specialistai puikiai išmano topografinę žandikaulio anatomiją ir kruopščiai išanalizavę kiekvieno paciento situaciją, įvertina jo bendrą sveikatos būklę ir žandikaulių topografinę padėtį.

Mūsų odontologijos klinikoje taikoma naujausia kompiuterinės tomografijos technologija, leidžianti ypatingai tiksliai nustatyti paciento anatomiją ir detaliai informuoti odontologą. Plačiau apie šią procedūrą galite sužinoti apsilankę skiltyje „Kompiuterinė tomografija“.

Pradėti dantų implantaciją galima praėjus maždaug keturiems – šešiems mėnesiams po dantų pašalinimo, o ypač palankiais atvejais netgi iš karto po danties pašalinimo. Kiekvienam mūsų pacientui yra sudaromas individualus gydymo planas.

Dantų implantacija

Pilnas dantų implantavimas ir danties atstatymas dažniausiai atliekamas keliais etapais:

  • Pirmojo vizito metu atliekami išsamūs tyrimai. Išanalizuojami žandikaulio parametrai, atstumai iki kraujagyslių pluoštų, viršutinio žandikaulio daubos. Pagal kaulinio audinio ypatumus pritaikomi tinkamo tipo, formos bei dydžio dantų implantai ir parenkamos medžiagos, iš kurių jie bus pagaminti. Tuomet, vietiškai nuskausminus, atliekama dantų implantavimo operacija.
  • Maždaug po keturių – šešių mėnesių dantų implantui prigijus, ant jo uždedama speciali galvutė, ant kurios padaromas danties vainikėlis. Naujas dantis pritaikomas pagal dantų spalvą, formą ir dydį.

Atlikus visą procedūrą, pacientui dar kartą akcentuojama burnos higienos svarba. Sėkmingas gydytojo odontologo ir paciento bendradarbiavimas yra labai svarbus veiksnys lemiantis gydymo sėkmę ir rezultatus. Viskas turi būti atliekama tinkamai ir prižiūrima atsakingai, nes kaip ir natūralūs dantys, dantų implantai žmogui tarnauja labai ilgai.

Mūsų stomatologijos klinikoje dirbantys ypač aukštos kvalifikacijos, patyrę gydytojai odontologai yra visuomet pasiruošę Jums padėti ir suteikti konsultacijas visais Jus dominančiais su dantų implantacija susijusiais klausimais. Taip pat atliekame visus reikiamus tyrimus, parenkame tinkamiausius gydymo metodus ir sėkmingai atliekame dantų implantavimo operacijas.

Ilgametė darbo patirtis, pasiekti puikūs rezultatai ir įgytas pacientų pasitikėjimas geriausiai atspindi mūsų klinikoje dirbančių specialistų profesionalumą ir jų atsidavimą savo darbui. Mes užtikriname aukščiausią dantų gydymo, bei mūsų klinikoje Kaune atliekamų dantų implantavimo operacijų kokybę.

Klinikoje dirbantys šios srities specialistai: