Dantų protezavimas

Dantų protezavimas – viena populiariausių ir dažniausiai atliekamų odontologinių operacijų, kurios metu yra atstatomi pažeisti ar prarasti dantys. Šiuolaikiniai protezai gaminami naudojant pačias moderniausias ir ypač tikslias technologijas. Didelis dėmesys skiriamas ne tik burnos ertmės funkcijos atstatymui, bet ir estetinei jos išvaizdai. Geros įrangos ir kokybiškų medžiagų progresas ir prieinamumas dantų protezavimo srityje padeda gydytojams odontologams pasiekti puikių rezultatų.

Senamiesčio stomatologijos klinikoje Kaune atliekamas dantų protezavimas. Bendradarbiaudami su geriausiomis dantų technikos laboratorijomis galime pasiūlyti visus kliento poreikius atitinkančius dantų protezus.

Profesionalūs gydytojai odontologai visuomet patars renkantis ir pritaikant dantų protezus iš plataus asortimento metalo keramikos, bemetalės keramikos, cirkonio oksido keramikos, aliuminio keramikos, porcelianos laminačių ar kompozito laminačių. Kiekvienam klientui individualiai parinksime ir pritaikysime protezo tipą pagal burnos ertmės specifiką.

Mūsų stomatologijos klinikoje siūlomi dviejų tipų – išimami ir neišimami dantų protezai.

Neišimami protezai (vainikeliai, tilteliai)

Šios rūšies dantų protezai gaminami atsižvelgiant į paciento burnos gleivinės bei dantų anatomijos ypatumus. Esant dideliems danties pažeidimams, sąkandžio problemoms, nepilnai išsivysčiusiems dantims, atliekant dantų protezavimą rekomenduojama naudoti dantų vainikėlį. Gydant mažesnius dantų defektus dažniausiai pakanka trūkstamą danties dalį atnaujinti porceliano įklotu arba užklotu.

Visa danties restauracijos procedūra atliekama per tris-keturis apsilankymus. Pirmųjų apsilankymų metu gydytojas odontologas, įvertinęs paciento dantų sveikatos bei anatomijos būseną, parenka tinkamą protezą ir paruošia dantis protezavimui.

Sekančių apsilankymų metu pritaikomas ir naujas, profesionalaus dantų techniko paruoštas protezas. Neišimami dantų protezai – vainikeliai bei tilteliai taip pat grąžina dantų funkcines savybes bei jų estetinę išvaizdą.

Išimami protezai (lanko atraminiai protezai, plokštelės)

Jei pacientas į gydytoją odontologą kreipiasi netekęs daugumos ar netgi visų dantų, jam dažniausiai rekomenduojami dalinai ar pilnai išimami dantų protezai. Šie protezai yra fiksuojami prie dantų specialių fiksacijos elementų pagalba – užraktais, sijomis, teleskopais bei specialių užraktų ar kabliukų sistemomis.

Mūsų odontologijos klinikoje naudojamos šiuolaikinės dantų gydymo bei protazavimo technologijos ir medžiagos leis Jums džiaugtis gražintomis dantų funkcinėmis ir estetinėmis savybėmis.

Senamiesčio stomatologijos klinikoje dirbantys specialistai viso gydymo proceso metu bendradarbiauja su pacientais, skatina reguliariai lankytis pas gydytoją odontologą, tiksliai laikytis nurodymų ir burnos higienos. Net ir atlikus dantų protezavimo operaciją paciento dantų sandara ir toliau nuolat kinta. todėl labai svarbu užtikrinti, jog dantų protezai būtų puikiai suderinti bei prižiūrimi.

Gydytojai odontologai kiekvienam mūsų pacientui individualiai parenka burnos higienos priemones, būtinas geram burnos higienos būklės palaikymui, pateikia rekomendacijas, esant poreikiui teikia siuntimą apsilankymui pas gydytoją higienistą. Didžiausias mūsų specialistų rūpestis – tinkama ir atsakinga Jūsų dantų priežiūra, užtikrinant dantų grožį, gerą Jūsų savijautą ir sveikatą.

Senamiesčio stomatologijos klinikoje Kaune teikiamos visos dantų protezavimo ir jų atstatymo paslaugos. Profesionalių gydytojų odontologų komanda yra pasiruošusi suteikti Jums visą reikiamą informaciją apie gydymą, atlikti nuodugnius tyrimus bei parengti individualų dantų protezavimo, gydymo bei jų priežiūros planą.

Klinikoje dirbantys šios srities specialistai: