Estetinis plombavimas

Šiandien grožis ir estetika – neatsiejamos sąvokos beveik visose mūsų gyvenimo srityse, taip pat ir medicinoje, o ypač odontologijoje. Nuostabiai spindinti tobula šypsena atskleidžia mūsų gyvenimo būdą, žavesį, socialinę padėtį.

Šiandien pacientai į odontologus kreipiasi ne tik tuomet, kai prisireikia gydyti dantis ir kaip įmanoma ilgiau išlaikyti juos sveikus atliekant paprastas dantų korekcijas, ar gydymą teikiant mažai dėmesio dantų estetikai. Dabar natūralaus grožio sampratą formuoja mūsų aplinka – televizija, spauda, reklama, profesionalūs grožio kūrėjai, o tarp jų – ir odontologai.

Deja ne kiekvienas galime džiaugtis puikiai atrodančiais ir visiškai sveikais dantimis. Jei, visgi gamta nepadovanojo, ar nepavyko išsaugoti gražių ir sveikų dantų, juos galima patobulinti šiuolaikinėmis kompozicinėmis dantų restauravimo priemonėmis ir profesionaliu gydytojų odontologų darbu. Viena iš priemonių padedančių pasiekti norimų rezultatų – estetinis plombavimas.

Estetinis plombavimas padeda Jūsų dantims sugrąžinti sveiką ir patrauklią išvaizdą. Jo metu burnoje restauruojami pažeisti burnos audiniai, koreguojama dantų forma, spalva, padėtis, maksimaliai tausojant danties audinius. Mūsų stomatologijos klinikoje dirbantys aukštos kvalifikacijos specialistai, prieš rekomenduodami koregavimo metodus, pirmiausia įvertins Jūsų veido formą, dantų išdėstymą, jų spalvą bei formą ir tik tuomet pasiūlys Jums tinkamiausius estetinio plombavimo metodus.

Mūsų specialistai Jus informuos apie visas estetinio plombavimo procedūras, suteiks profesionalias rekomendacijas bei padės Jums lengviau apsispręsti kurį estetinio plombavimo metodą pasirinkti. Estetinis plombavimas yra praktiškiausias ir tinkamiausias pasirinkimas norint turėti tobulą šypseną, tuo pačiu saugojant natūralius dantis ir užtikrinant ilgą jų tarnavimo laiką.

Prieš estetinį plombavimą atliekama profesionali burnos ertmės higiena. Jos metu nuo dantų nuvalomi konkrementai, apnašos, dantys nupoliruojami pasta. Pacientui pageidaujant, atliekamas ir dantų balinimas. Estetinio plombavimo metu yra tiksliai atkuriama danties anatomine forma. Gydytojas parenka plombinę medžiagą, pasižyminčią tik jai būdingomis savybėmis pagal tai, kuris danties paviršius yra pažeistas ir kokio rezultato siekiama.

Dantis plombuojamas trimis-keturiais sluoksniais juos dedant vieną ant kito, kol sukuriama norima danties forma ir spalva. Paprastai vieno vizito metu gali būti plombuojama nuo keturių iki šešių dantų. Tai yra labai atsakingas ir kruopštus darbas reikalaujantis laiko, tikslumo ir patirties. Tik kruopščiai, tiksliai ir profesionaliai atlikta estetinio plombavimo procedūra suteiks norimų rezultatų ir suteiks Jūsų dantims nepriekaištingą išvaizdą.

Šios procedūros metu yra atstatomi ėduonies pažeisti, nuskilę, pakrypę dantys, atnaujinama jų spalva, skaidrumas, forma. Estetinį plombavimą galima atlikti ne tik priekiniams, bet ir krūminiams dantims, atkuriant kramtymui būtinus natūralios formos išgaubimus. Taisyklingas danties formos atstatymas garantuoja ne tik estetišką išvaizdą, bet ir kramtymo kokybę, užtikrina plombos ilgaamžiškumą.

Estetinis plombavimas – efektyvus, greitas ir Jūsų dantis tausojantis gydymo būdas. Jau po pirmojo vizito mūsų klinikoje pacientai jaučiasi labiau pasitikintys savimi, džiaugiasi skaidria nuotaika ir natūraliai gražia šypsena. Esame be galo laimingi galėdami suteikti Jums galimybę džiaugtis gyvenimu ir šypsotis.

Mūsų odontologijos klinikoje Kaune dirbanti profesionalių odontologų komanda pasirūpins, kad Jūs galėtumėte visuomet džiaugtis gražia ir sveika šypsena, o Jūsų dantys būtų tvirti ir sveiki. O patyrusių odontologų atliekamos estetinio plombavimo procedūros padės mums šį rezultatą pasiekti kartu.

Jei norite sužinoti daugiau apie mūsų klinikoje teikiamas odontologijos paslaugas, atliekamas procedūras ar odontologines operacijas, susisiekite su mumis telefonu, elektroniniu paštu arba tiesiog apsilankykite mūsų stomatologijos klinikoje Kaune. Mes suteiksime Jums visą informaciją, pakonsultuosime Jus dominančiais dantų estetikos bei gydymo klausimais, sudarysime Jums tinkamiausią dantų priežiūros bei gydymo planą ir jį sėkmingai įgyvendinsime.

Klinikoje dirbantys šios srities specialistai: